Вітаємо Вас на форумі. Правила реєстрації.

Відповісти
Аватар користувача
Прокопенко Володимир
Адміністратор сайту
Повідомлень: 460
З нами з: 14 серпня 2018, 03:26
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Вітаємо Вас на форумі. Правила реєстрації.

Повідомлення Прокопенко Володимир » 15 серпня 2018, 16:29

Вітаємо Вас на форумі журналу «СТРІЙ».
Цей форум працює у закритому режимі і для отримання доступу до його матеріалів необхідно пройти процес реєстрації. При реєстрації будь ласка вказуйте логін, що співпадає з іменем та прізвищем. Наприклад: Прокопенко Володимир, Прокопенко В.М., Прокопенко В.
Після реєстрації й Вашого представлення в темі «Знайомство з учасниками форуму» адміністрація переведе Вас у відповідну до Вашої спеціалізації групу і Ви зможете почати працювати на форумі.

Зараз на форумі створені наступні групи:
- Зареєстровані користувачі - вони мають доступ лише до форуму "Новини й знайомства" де повинні відрекомендуватися. І після узгодження деталей можуть перейти в наступні групи.
- Волонтери
- Автори
- Редактори

Основою для початкового рішення адміністрації про віднесення користувача до певної групи є його самостійний вибір відповідної ролі при реєстрації.

NB. Якщо ви не збираєтеся реально брати участь у обговоренні та роботі над проектом, а хочете просто читати та бути у курсі подій - будь ласка не реєструйтеся. Без чіткого пояснення для чого Ви тут і що можете надати для проекту, Ви не зможете читати форуму далі новин.

З повагою, Прокопенко В.М. - адміністратор ресурсу.
«Чудеса та чудасії! Передай далі»
Рей Бредбері
Відповісти